o firmie – na główną

firmaFirma INSTAL-OST istnieje od lutego 2004r. Świadczy usługi w zakresie wykonywania instalacji przemysłowych: sprężonego powietrza, tlenu, azotu, argonu, instalacji wentylacji i klimatyzacji , instalacji sanitarnych: wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, centralnej ciepłej wody, gazowych jak również sieci zewnętrznych wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych wraz z węzłami cieplnymi oraz kompleksowego montażu urządzeń i instalacji w pompowniach i oczyszczalniach ścieków, ujęciach i stacjach uzdatniania wody.

Współpracujemy w holdingu z firmą wykonującą kompleksowe konstrukcje stalowe obiektów przemysłowych.

Zatrudniamy ok. 30 wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Trzon załogi stanowią wieloletni pracownicy INSTAL-u Lublin , którzy w swoich doświadczeniach zawodowych mają m.in. modernizację i rozbudowę miejskiej oczyszczalni ścieków w Ostrowcu Świętokrzyskim o przepustowości 42 tys. m3/dobę.

Stawiamy na jakość i staranne wykonanie robót.
Od momentu powstania firmy podstawowy nasz rynek to duże zakłady przemysłowe m.in. Celsa-Huta Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim i MAN BUS w Starachowicach gdzie cieszymy się bardzo dobrą opinią.